Kolo štěstí

Jak jistě víte, kolo štěstí je slevová akce firmy Mounfield, která umožňuje vytočit si na kole zajímavé slevy v řádu desítkách procent. Opravdovým šťastlivcům se v kole štěstí povede vytočit i 100% slevu na zakoupené výrobky Mounfield. Nákup v Mounfieldu se poté stane radostnou událostí, protože můžete ušetřit i statisíce korun. Jako výherci 100% slevy budete také prezentováni na internetových stránkách Mounfieldu jako šťastní výherci.

Výherci kola štěstí

Každý den od ledna do března 2011 se hraje u Mounfieldu o nový automobil Volvo V70. Aby jste mohli tuto cenu vyhrát, stačí jediné. A to nakoupit zboží v Mounfieldu v hodnotě minimálně 500 Kč a zatočit si kolem štěstí. Nejen že získáte slevu na zboží, kterou si na kole štěstí vytočíte, ale poté bude automaticky zařazeni do každodenního slosování Volvo V70. Čím dříve tedy v Mounfieldu nakoupíte, tím větší šanci máte umístit se na výherní listině vozů Volvo, kterou najdete zde.


Mounfield

O stránkách

Společnost Mounfield prodává od roku 2001 veškerý svůj sortiment přes také internet. Pokud se vám tedy nechce jet přímo do jedné z více jak 50 poboček v ČR. Určitě se podívejte na internetová stránky www.mounfield.cz.

Mounfield

Firma Mounfield se u nás jako maloobchodní řetězec zabývá prodejem zahradní techniky, jako jsou sekačky, křovinořezy, traktory a podobně. V dřívějších dobách se Mounfield specializoval také na prodej jízdních kol. To ale bylo pouze ze…

Kolo štěstí

Jak jistě víte, kolo štěstí je slevová akce firmy Mounfield, která umožňuje vytočit si na kole zajímavé slevy v řádu…