Bazény Mounfield

Jedním z nejoblíbenějších produktů, které prodává společnost Mounfield jsou bazény. Mounfield má širokou nabídku klasických zapuštěných bazénů, ale i nadzemních bazénů včetně různých tipů zastřešení a filtrací. Nabídka bazénů v Mounfieldu je tedy dostatečně velká i pro nejnáročnější klientelu. Když navíc využijete nějaké akce jako je kolo štěstí, tak vás vyjde celý bazénový komplet velmi levně.

Příslušenství k bazénům Mounfield

V nabídce doporučeného příslušenství k bazénům Mounfield najdete pískové filtrace, vyhřívače bazénů, protiproudy pro plavání i v malém bazénu, prostředky na úpravu vody, vodní vysavače na čištění bazénu a solární plachty pro ohřev vody. Pro opravdové fajnšmejkry doporučujeme zakoupit i krycí plachtu, díky které vám nebude do bazénu padat nepořádek, osvětlení pro romantickou koupel v bazénu i v noci a schůdky pro snadný přístup.


Mounfield

O stránkách

Společnost Mounfield prodává od roku 2001 veškerý svůj sortiment přes také internet. Pokud se vám tedy nechce jet přímo do jedné z více jak 50 poboček v ČR. Určitě se podívejte na internetová stránky www.mounfield.cz.

Mounfield

Firma Mounfield se u nás jako maloobchodní řetězec zabývá prodejem zahradní techniky, jako jsou sekačky, křovinořezy, traktory a podobně. V dřívějších dobách se Mounfield specializoval také na prodej jízdních kol. To ale bylo pouze ze…

Bazény Mounfield

Jedním z nejoblíbenějších produktů, které prodává společnost Mounfield jsou bazény. Mounfield má širokou nabídku…